AD REM – w języku łacińskim niniejszy zwrot oznacza: do rzeczy, do (głównej) sprawy, do właściwego tematu – w naszym przypadku jest to sformułowanie odzwierciedlające cel i podstawę działania naszej firmy.

Nasza firma prowadzi działalności w zakresie reprezentowania osób fizycznych oraz firm w dochodzeniu odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.

Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa obsługa postępowań o świadczenia odszkodowawcze od ubezpieczycieli i innych podmiotów na etapie przedsądowym jak i sądowym. Współpracujemy z renomowanymi kancelariami prawniczymi, które mają bogate doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań na drodze postępowania sądowego. Naszym celem nie jest uzyskanie jakiegokolwiek odszkodowania, ale uzyskanie dla naszego Klienta jak najwyższego odszkodowania. Dlatego też współpracujemy z najlepszymi rzeczoznawcami, psychologami i lekarzami, którzy łącznie z nami potrafią zapewnić dla naszych Klientów skuteczną i profesjonalną obsługę.

Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości rynku, potrafimy szybko ocenić na jakie odszkodowanie może liczyć poszkodowany. A stosowanie przez nas sprawdzonych technik negocjacji i najskuteczniejszych metod dochodzenia roszczeń jest gwarancją uzyskania satysfakcjonującej kwoty zadośćuczynienia dla naszego Klienta. Dlatego nasi Klienci zawsze są zadowoleni i polecają nas swoim znajomym.

Dla nas każdy Klient jest ważny, a każda sprawa wyjątkowa. Rozumiemy i szanujemy potrzeby naszych Klientów. Stąd zaufanie, którym codziennie nas obdarzają. Upewnia nas to w przekonaniu, że nasza działalność jest potrzebna i wartościowa.

Nasz numer telefonu: 58 714 14 44
Naszą stronę odwiedziło do tej pory: 439181 osób